A+D magazin | Javorina – masívny drevený nábytok – SK/CZ

Javorina – masívny drevený nábytok – SK/CZ

0 Autor: - 12/09/2019 - Adresár

Javorina, slovenský výrobca s vyše 70-ročnou tradíciou, sa sústreďuje na výrobu ušľachtilého nábytku z dubového a orechového masívneho dreva s prírodnou povrchovou úpravou. Vo výrobnom programe má stoly, stoličky a lavice, stolíky, knižnice a police, skrinky a komody, postele, solitéry i menšie doplnky.

javorina ultra

Na tvorbe výrobkov Javorina systematicky spolupracuje s domácimi a zahraničnými dizajnérmi. Cieľom je vytvárať sortiment v duchu súčasných trendov v bývaní, ktorý uspokojí náročné požiadavky zákazníkov. A vnesie do ich interiérov nezameniteľné čaro dreva. Vo vysoko funkčných, kvalitných a kultivovaných výrobkoch. S dôrazom na remeslo a vycibrené detaily.

javorina

Všetky činnosti v Javorine podriaďujú základným princípom – prírodnosť, obnoviteľnosť, trvácnosť a nadčasovosť. Prvoradým záujmom Javoriny je spokojný zákazník, sústavná inovácia výrobkov a služieb a vysoká miera flexibility.

Javorina ponúka svoje výrobky vo vlastných firemných showroomoch v Bratislave a Prahe, v niekoľkých partnerských predajniach na Slovensku a v Čechách, aj cez e-shop http://shop.javorina.sk/. Zúčastňuje sa pravidelne najprestížnejších komerčných a lifestylových výstav v SR a ČR. Na konte má viaceré ocenenia v renomovaných súťažiach dizajnu.

JAVORINA v.d.

sídlo firmy (hq): Továrenská 29, 059 01 Spišská Belá, Slovakia

pon – pia: 07:00 – 15:30

T: +421 52 458 1660
M: +421 905 417 969
info@javorina.sk

https://www.javorina.sk

javorina olia

javorina tatran

PARTNERI:

totop