Salón drevostavieb

 • Salon_2020_logo

  Salón drevostavieb 2020

  Jubilejný 15. ročník prestížnej medzinárodnej nesúťažnej prehliadky moderných drevostavieb, navrhnutých architektmi a realizovaných v uplynulom roku v ČR, SR a Rakúsku. Celkom 35 vybraných diel predstaví prostredníctvom fotografií, výkresov a textov putovná panelová výstava a publikácia Ročenka drevostavieb 2019. Kurátormi výberu diel na výstavu a do Ročenky sú architekti Pavel Horák (CZ) a Ľubica Fábri (SK).

  Viac informácií
 • salon-logo-fialovo-cerne

  Salón drevostavieb 2019

  14. ročník prestížnej medzinárodnej nesúťažnej prehliadky moderných drevostavieb, navrhnutých architektmi a realizovaných v uplynulom roku v ČR, SR a Rakúsku. Spolu 35 vybraných diel predstaví prostredníctvom fotografií, výkresov a textov putovná panelová výstava a publikácia Ročenka drevostavieb 2018. Kurátormi výberu diel na výstavu a do Ročenky sú architekti Pavel Horák (CZ) a Ľubica Fábri (SK). [...]

  Viac informácií
 • salon drevostavieb 2018

  Salón drevostavieb 2018

  13. ročník prestížnej medzinárodnej nesúťažnej prehliadky moderných drevostavieb, navrhnutých architektmi a realizovaných v uplynulom roku v ČR, SR a Rakúsku. Spolu 30 vybraných diel predstavuje prostredníctvom fotografií, výkresov a textov putovná panelová výstava a publikácia Ročenka drevostavieb 2017.

  Viac informácií
 • SD logo 2017-rgb

  Salón drevostavieb 2017

  12. ročník medzinárodnej nesúťažnej prehliadky moderných drevostavieb, navrhnutých architektmi a realizovaných v uplynulom roku v ČR, SR a Rakúsku. Kurátori výberu diel na výstavu a do publikácie Ročenka drevostavieb 2016 – Pavel Horák (CZ) a Ľubica Fábri (SK).

  Viac informácií

PARTNERI:

totop